Linkowisko #139 | TECHNOFOBIA

Cześć!

W weekendowy poranek jak zwykle dostarczamy wyselekcjonowane informacje o tym jak technologia wpływa na nasze życie i biznes.

Już we czwartek otrzymasz kolejny newsletter - tym razem ze wstępniakiem.

Artur i Maciek

🎧️CZY NA AUDIOTEKA.PL WŁAŚNIE WJECHAŁO SŁUCHOWISKO, KTÓREGO JESTEM POMYSŁODAWCĄ? BYĆ MOŻE ;)

Kilka lat temu słuchając audiobooka wpadłem na pewien pomysł. Zacząłem zastanawiać się czy jesteśmy w stanie dokonać większej immersji pod kątem słuchowisk. A jeśli tak, to jak to można osiągnąć?

Wymyśliłem w tym celu historię z gatunku horror / mystery z elementami prozy Lovecrafta i osadziłem jej akcję na jednej z ostatnich nazistowskich łodzi podwodnych w czasie II WŚ.

Zaprosiłem Maciej Ziółkowski jako osobę bardziej utalentowaną i doświadczoną pod kątem pisania scenariuszy i tak powstało słuchowisko "Głębia".

Bardzo dziękuję Audiotece za uwierzenie w naszą opowieść i danie jej szansy a Adamowi Woronowiczowi, Tomaszowi Schuchardtowi i Wojciechowi Melzerowi za aktorskie rozwinięcie naszej wizji. 
Szczególne podziękowania kieruję do reżysera słuchowiska czyli Michała Zdunika.

To ogromna radość zobaczyć po tak długim okresie jak pomysł spisywany pierwotnie na serwetkach w czasie podróży samolotem nabrał życia w postaci muzyki i głosów profesjonalnych aktorów.

Pierwszy odcinek czeka na Was bezpłatnie w aplikacji, drugi w ramach Audioteka Klub

Nowy odcinek w każdy poniedziałek!

A teraz zapraszam do słuchania

TOP 6 TRENDÓW BIZNES-TECH 2024

Najważniejsze innowacje i zmiany, które zrewolucjonizują rynek. Przygotuj się na przyszłość z tymi kluczowymi trendami.

W środę 19 czerwca, o godz. 20:00 zapraszam Cię na webinar.

Dowiesz się o najnowszych trendach AI, które będą miały wpływ na biznes w nadchodzących miesiącach.

Przedstawimy realne case studies zastosowania AI, które są jeszcze mało popularne na polskim rynku. Poznasz technologie, które dopiero zyskują na znaczeniu, co pozwoli Ci być o krok przed konkurencją.

Nauczysz się, jak wykorzystać AI do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów i usług, które przyciągną nowych klientów. Dzięki temu podejmiesz lepsze decyzje biznesowe dla swojej firmy.

Najważniejsze artykuły i newsy, jakie wybraliśmy dla Ciebie: