Linkowisko #141 | TECHNOFOBIA

Cześć!

Pierwszy weekend wakacji. Dla niektórych to czas na relaks, a dla innych to wyzwanie — co zrobić z dziećmi przez kolejne 2 miesiące?

Dziś zapraszamy Cię na świeżą porcję technologicznych i biznesowych nowinek.

Udanej słonecznej niedzieli i do zobaczenia we czwartek!

Artur i Maciek

"CHCESZ POMÓC ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU NA PALUCHU? KUP MOJĄ I KRZYSZTOF DOMARADZKI KSIĄŻKĘ+EBOOK+AUDIOBOOK Z 50% ZNIŻKĄ A MY Z TEGO ODDAMY POŁOWĘ PRZYCHODU NA PSY I KOTY... 👇️

Kilka tygodni temu rozdawałem swoje przeczytane książki w zamian za "co łaska" na wsparcie kotów i psów ze schroniska na warszawskim Paluchu. 

Bardzo dużo osób pomogło w ten sposób (za co dziękuję). Padło kilka razy pytanie czy kiedyś będą też książki nowe.

No to teraz już są :)

Standardowa cena za zestaw książka papierowa w twardej oprawie (418 stron) + Ebook + Audiobook (12,5 godzin) wynosiła 115 zł.

Od dziś do końca wakacji za taki sam zestaw zapłacisz TYLKO 57,50 zł plus koszta transportu (przy zakupie koniecznie podaj kod: KOTOKSIĄŻKA).

Z tej kwoty przekażemy 50% na schronisko na Paluchu.

Zapraszamy do zakupów i wsparcia: https://startupowcy.pl/

TOP 6 TRENDÓW BIZNES-TECH 2024

Chcesz dowiedzieć się o najnowszych trendach AI, które będą miały wpływ na biznes w nadchodzących miesiącach?

Podczas webinaru przedstawiliśmy realne case studies zastosowania AI, które są jeszcze mało popularne na polskim rynku. Poznasz technologie, które dopiero zyskują na znaczeniu, co pozwoli Ci być o krok przed konkurencją.

Nauczysz się, jak wykorzystać AI do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów i usług, które przyciągną nowych klientów. Dzięki temu podejmiesz lepsze decyzje biznesowe dla swojej firmy.

Najważniejsze artykuły i newsy, jakie wybraliśmy dla Ciebie: