W ramach "ekspozycji na klasyki" obejrzałem z dzieciakami "Matriksa" i "Szczęki" (ten film akurat nie z młodszą córką bo to jednak pomimo lat nadal nieźle straszący film).
Klasyka AI
W ramach "ekspozycji na klasyki" obejrzałem z dzieciakami "Matriksa" i "Szczęki" (ten film akurat nie z młodszą córką bo to jednak pomimo lat nadal nieźle straszący film).