„Holenderski rząd zablokował przejęcie lokalnego dostawcy usług chmurowych przez amerykańską firmę, argumentując decyzję bezpieczeństwem narodowym” – w Polsce byśmy jeszcze dopłacili. Jeśli nie gotówką to darmowym marketingiem ;)
To nie jest kwestia technologicznych czy politycznych możliwości. Gdyby chcieli, Zukierkas z Muskiem w 48h mogliby zrobić z tym porządek i poprzecinać zasięgi fake'om i propagandzie. Tylko nie chcą tego sami i udziałowcy patrzący na przychody i wyceny giełdowe. Dlatego tylko odgórne regulacje, chociażby z Brukseli, mogą to naprawić.
„Holenderski rząd zablokował przejęcie lokalnego dostawcy usług chmurowych przez amerykańską firmę, argumentując decyzję bezpieczeństwem narodowym” – w Polsce byśmy jeszcze dopłacili. Jeśli nie gotówką to darmowym marketingiem ;)
niestety...
Oby udało się przewrócić internet z czasów Flakera
To nie jest kwestia technologicznych czy politycznych możliwości. Gdyby chcieli, Zukierkas z Muskiem w 48h mogliby zrobić z tym porządek i poprzecinać zasięgi fake'om i propagandzie. Tylko nie chcą tego sami i udziałowcy patrzący na przychody i wyceny giełdowe. Dlatego tylko odgórne regulacje, chociażby z Brukseli, mogą to naprawić.